Зустріч з представником  пожежної служби

На продовження Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці 17 жовтня відбулася зустріч  заступника  начальника 19 ДПРЦ 2 ДПРВ ГУ ДСНС України у Волинській області, майор служби цивільного захисту Миколою Савчуком з представниками коледжу: заступник директора з ВР Оленою Шульган, начальник штабу ЦО Світлана Зейко, заступник директора з АГР Олександр Симонік, інженер з ОП Петро Білінський, викладачі та студенти різних спеціальностей.

Були обговорені актуальні питання: пожежна безпека, вибухонебезпечні предмети, використання вогнегасників під час пожежі.

Студенти активно підтримували бесіду, задавали питання, отримували змістовні відповіді.