Урочистості з нагоди вручення дипломів

30 січня у коледжі відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів фахового молодшого бакалавра зі спеціальності Менеджмент. Сподіваємося, що за роки навчання Коледж став для випускників храмом науки, територією, де твориться добро й краса, де панує любов і дружба, де вчать чуйності, милосердю й, звичайно, професійної майстерності.

Результатом пошуків, наполегливості, інтенсивної праці став диплом фахового молодшого бакалавра, який вручили Тетяна Селівончик, директорка коледжу, та Ігор Ілюшик, заступник директора з навчальної роботи. Тетяна Василівна у вітальному слові зокрема сказала: «Дякуємо за проведені з нами роки! Як добре, що ви обрали саме нас. Будьте щасливі, сильні, успішні! Сміливо йдіть життєвими дорогами, впевнено долаючи перешкоди! Бережіть любов, цінуйте дружбу, шануйте старість, пам’ятайте нас і гордо несіть звання – випускник Коледжу!»

З вітальним словом до випускників звернулися Олена Шульган, заступниця директора з виховної роботи, Тетяна Вегера, завідувачка відділення, Павло Михалевич та Марина Єрмолович, керівники начальних груп, Євгеній Селівончик, викладач фахових дисциплін, Вероніка Семенюк, студентка-випускниця.

Олександра Семенюк, Вероніка Солтисяк, Катерина Куліковська потішили присутніх музично-поетичними композиціями.

Найбільш щирими й щемливо-відвертими були слова Надії Кушнірук, Назара Бензеля, мами Вероніки Семенюк, дідуся Надії Кушнірук. Ось окремі цитати:«Ваш заклад дозволив моїй доньці сформувати свою особистість, на відміну від школи», «Ви надзвичайно патріотичні люди й дуже добрі волонтери, хоч і скромні», «Мене коледж зцілив…». Ось так! Радіємо, що надихаємо!

Слава Україні! Героям Слава!

Так і пройшла подія. Радісно і сумно водночас. З вірою у серці, з вірою у Перемогу та у ЗСУ!

Далі буде…