Турнір з волейболу «Кубок Люблинця – 2025» серед дівчат

09 січня 2025 року ВСП «Ковельський промислово-економічний фаховий коледж ЛНТУ» та ДЮСШ Люблинецької ОТГ спільно організували та провели традиційний турнір з волейболу «Кубок Люблинця – 2025» серед дівчат
Цьогоріч участь у турнірі взяли 4 команди: спортсменки ДЮСШ Люблинецької, Ратнівської, Володимирської територіальних громад та команда ВСП «КПЕФК ЛНТУ».
На урочистому відкритті учасниць змагань привітав заступник директора з навчальної роботи Ігор ІЛЮШИК. Він побажав їм проявити всі свої сильні сторони та здобути сьогодні максимальний для себе результат.
У цей день всі присутні отримали змогу пересвідчитись в тому, що не тільки хлопці можуть дивувати нас своїми вміннями та навиками. Дівчата протягом усього змагального дня демонстрували високий клас гри та непохитну волю до перемоги
Дякуємо ЗСУ за можливість проводити спортивні змагання