ТУРНІР З ПЕЙНТБОЛУ
Категорія : Новини , Новини та події
17 травня 2024 р. на базі Волинського центру національно-патріотичного виховання “ВОЛИНСЬКА СІЧ” студентами коледжу груп 156 “Д” “Комп’ютерні науки” і 157 “Д” “Менеджмент” та їхніми керівниками Людмилою МЕЛЕЩУК і Світланою ЗЕЙКО була проведена товариська зустріч розважально-пізнавального характеру з гри у пейнтбол. Вирішили цікаво, з азартом і користю провести час після навчання. І це вдалося! Наші студенти відкрилися зовсім з іншої сторони. Вони, виявляється, талановиті стратеги і тактики, дуже спортивні! А дівчата відмінно стріляють! Їх не лякали синці від кульок! Спільна командна гра – це саме те, що потрібно для міцного, дружнього студентського колективу! Море позитиву, яскраві емоції, враження та бажання повторити ще раз!






