Олександру Вельмі, викладачу-методисту коледжу, – 50 років!

Колектив нашого закладу освіти вітає чудового педагога і хорошу людину з ювілеєм! Професійна діяльність Олександра Миколайовича заслуговує на визнання, адже його знають і поважають у місті й за його межами!
Недарма сьогодні Олександра Вельму відзначила міська рада Подякою ковельського міського голови!
Дякуємо особисто Ігорю Чайці за підтримку нашого колективу й високу оцінку педагогічної праці!