Наближаємо Перемогу разом!

Учора, 16 лютого, у День єднання, студенти коледжу разом з керівниками груп знову виготовляли окопні свічки.  Робили це злагоджено, згуртовано, у завзятті. У юнаків та дівчат у руках – знаряддя праці, а в очах – надія. Перев’язують синьо-жовтою стрічкою жерстяні банки, навіть усміхаються, але якось по-дорослому. Війна обійшлася із усіма жорстоко, але вони знають, що найважче – на фронті! Тому вогники Перемоги для воїнів, для захисників, із теплом, любов’ю та вірою!

Слава Героям! Усе буде Україна!