Лінійка «Останній дзвінок» 2025
Категорія : Новини , Новини та події
У четвер, 12 червня, у коледжі відбулася урочиста лінійка з нагоди закінчення навчального 2024-2025 року. І хоч рік ще фактично не завершився, але уже традиційно, у червні, ми збираємося, щоб з радістю нагородити кращих з кращих студентів й батьків та повеличати наших випускників! Бо наші студенти – найкращі! Це молоді люди, які уміють вчитися, творити, уміють працювати, фантазувати і дбати про своє оточення!
Тетяна СЕЛІВОНЧИК, директорка коледжу, у вітальному слові сказала, що наші серця, серця педагогів, завжди б’ються в унісон із серцями наших вихованців та що цей «Останній дзвінок» не останній у їхньому житті, що його звуки лунають радістю літа й відгомоном відпочинку. А ще Тетяна Василівна від імені усієї коледжевої родини подякувала Силам Оборони України! Наші діти – це така потужна рушійна сила, майбутнє нашої держави, еліта Волині, їх молодечий запал, креатив, особливі компетентності служитимуть на благо України! На лінійці особлива увага – випускникам, нашій гордості, нашому сподіванню на краще! Для них творча група коледжу виконувала вальс, хореографом-постановником якого стала викладачка коледжу Наталія ІЛЬЇНА. Сюрприз мав вау-ефект, з неочікуваним феєричним закінченням! Браво! Не менш втішними були успіхи більш як 130-ти студентів, котрі отримали відзнаки за перемоги в олімпіадах, конференціях, конкурсах.
Усе, що ми робимо, тримаючи освітянський фронт, – наближає Перемогу!
Слава ЗСУ!
Слава Україні!
Героям Слава!
Далі буде…






